Kärcher Puzzi 10/2 Adv Černá, Šedá
Kód: AGDKARODK0038
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Šedá
Držadlo
Ano
Vysávání
Mokrý
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka
705 mm
Výška
435 mm
Hmotnost
11,5 kg
Šířka
320 mm
Další charakteristiky
Pružná hadice
Ano
Výkon
Proud vzduchu
54 l/s
Max. podtlak
22 kPa
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 17 kg |
| EAN: | 4039784948136 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 400 mm |
| Šířka balení: | 480 mm |
| Délka balení: | 790 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
