Kärcher NT 40/1 Tact Te L 40 l 1380 W
Kód: AGDKARODK0077
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Maximální příkon
1380 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Počet frází
1
Vzhled
Objem prachové nádoby/sáčku
40 l
Materiál nádoby
Plast
Hmotnost a rozměry
Výška
655 mm
Šířka
560 mm
Hmotnost
14,4 kg
Hloubka
370 mm
Výkon
Max. podtlak
25,4 kPa
Proud vzduchu
74 l/s
Hlučnost
68 dB
Ergonomie
Standardní nominální šířka
3,5 cm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 19 kg |
| EAN: | 4054278061344 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 590 mm |
| Šířka balení: | 395 mm |
| Délka balení: | 735 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
