Kärcher NT 30/1 Ap L 30 l Bubnový vysavač Suché a mokré 1380 W Bezsáčkové
Kód: AGDKARODK0063
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Maximální příkon
1380 W
Vzhled
Barva
Černá
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IPX4
Model
Bubnový vysavač
Vysávání
Suché a mokré
Objem prachové nádoby/sáčku
30 l
Délka hadice
2,5 m
Průměr hadice
3,5 cm
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Hmotnost a rozměry
Výška
560 mm
Hmotnost
11,8 kg
Šířka
370 mm
Hloubka
525 mm
Výkon
Správné použití
Profesionální
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Čisticí povrchy
Tvrdá podlaha
Vyjímatelný filtr
Ano
Hlučnost
70 dB
Proud vzduchu
74 l/s
Max. podtlak
25,4 kPa
Obsah balení
Štěrbinový nástavec
Ano
Ergonomie
Délka šňůry
7,5 m
Úložný prostor pro kabel
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 15.44 kg |
| EAN: | 4054278048192 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 585 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 655 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
