KARCHER KWD 6 P V-25/6/22 univerzální vysavač - 1.628-485.0
Kód: AGDKARODK0097
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Ofuk prachu
Ano
Vysávání
Suché a mokré
Barva
Černá
Typ ovládání
Knoflíky, Knoflík
Držadlo
Ano
Příkon
Příkon
1300 W
Napájecí zdroj
AC
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Hmotnost a rozměry
Hmotnost včetně balení
12,2 kg
Hmotnost
8,6 kg
Výkon
Kapacita
25 l
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.09 kg |
| EAN: | 4054278909219 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 710 mm |
| Šířka balení: | 480 mm |
| Délka balení: | 395 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
