Kärcher K 2 Universal Edition tlaková myčka Kompaktní Elektrický 360 l/h 1400 W Černá, Žlutá
Kód: NELKARMCI0100
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Spotřeba elektrické energie
1400 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Vzhled
Formát
Kompaktní
Barva
Černá
Napájecí zdroj
Elektrický
Otočná kolečka
Ne
Vodní filtr
Ano
Délka hadice
3 m
Rozsah tlaku
Vysokotlaký
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
3,8 kg
Šířka
280 mm
Výška
390 mm
Hloubka
182 mm
Údaje o balení
Hmotnost balení
4,541 kg
Výkon
Maximální průtok
360 l/h
Maximální teplota vody
40 °C
Maximální plošný výkon
20 m²/h
Maximální provozní tlak
110 bar
Obrazovka
Vestavěný displej
Ne
Obsah balení
Rotační tryska
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nesměrujte proud vody na osoby, zvířata nebo choulostivé povrchy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.55 kg |
| EAN: | 4066529089076 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 320 mm |
| Šířka balení: | 404 mm |
| Délka balení: | 193 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
