Kärcher AD 4 Premium 17 l Černá, Žlutá
Kód: AGDKARODK0050
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Napájecí zdroj
AC
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Maximální příkon
600 W
Vzhled
Materiál hadice
Kov
Kapacita
17 l
Materiál trubky
Chrom
Průměr hadice
3,5 cm
Délka kabelu
4 m
Délka hadice
1,7 m
Barva
Černá
Typ nádoby na popel
Bezsáčkové
Otočná kolečka
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost včetně balení
8,9 kg
Hmotnost
5,3 kg
Výška
565 mm
Šířka
330 mm
Hloubka
365 mm
Výkon
Vysávání
Suchý
Ergonomie
Počet trubek
2
Trasportní kolečka
Ano
Bezpečnostní lišta
Ano
Typ filtru
Plochý vlnový filtr
Včetně hubice na podlahu
Ano
Kabelový hák
Ano
Zábradlí
Ano
Výfukový filtr
Houba
Uživatelská příručka
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Vysavač obsahuje elektrické součásti a nesmí se vyhazovat do běžného odpadkového koše.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.605 kg |
| EAN: | 4054278242064 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 570 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
