Kärcher AD 2 600 ppm 14 l Černá
Kód: AGDKARODK0049
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Sací výkon
600 ppm
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vzhled
Kapacita
14 l
Průměr hadice
3,5 cm
Délka hadice
1 m
Barva
Černá
Typ nádoby na popel
Taška
Pružná hadice
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
440 mm
Šířka
330 mm
Hmotnost
4,4 kg
Hloubka
345 mm
Výkon
Vysávání
Suchý
Ergonomie
Vyjímatelný filtr
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Kabelový hák
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.605 kg |
| EAN: | 4054278242026 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 490 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 370 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
