Kärcher 4039784917088 stroj na čištění koberců Tlačení před sebou Mokrý Černá, Žlutá
Kód: AGDKARODK0027
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Černá
Pružná hadice
Ano
Držadlo
Ano
Délka hadice
2,5 m
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
10,4 kg
Výška
440 mm
Šířka
325 mm
Hloubka
690 mm
Výkon
Typ stroje
Tlačení před sebou
Kapacita nádrže na čistou vodu
9,8 l
Kapacita nádrže na špinavou vodu
8,7 l
Maximální plošný výkon
81 m²/h
Proud vzduchu
74 l/s
Čisticí povrchy
Koberec, Tvrdá podlaha
Vysávání
Mokrý
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Vysavač obsahuje elektrické součásti a nesmí se vyhazovat do běžného odpadkového koše.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 16 kg |
| EAN: | 4039784917088 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 480 mm |
| Šířka balení: | 785 mm |
| Délka balení: | 395 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
