Kärcher 1.628-401.0 odstraňovač prachu Černá, Žlutá 12 l 1000 W
Kód: AGDKARODK0094
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ ovládání
Knoflíky
Barva
Černá
Držadlo
Ano
Vysávání
Suché a mokré
Materiál nádoby
Plast
Materiál filtru
Fleece
Ofuk prachu
Ano
Příkon
Příkon
1000 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Napájecí zdroj
AC
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
349 mm
Hmotnost včetně balení
5,4 kg
Hmotnost
3,6 kg
Výška
378 mm
Hloubka
328 mm
Výkon
Kapacita
12 l
Délka kabelu
2 m
Jmenovitý průměr příslušenství
35 mm
Délka hadice
1,8 m
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.35 kg |
| EAN: | 4054278656328 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 390 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 385 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
