JVC XS-E524B Black - přenosný reproduktor BT, černý
Kód: AKGJVCGLO0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Výdrž baterie při přehrávání hudby
20 hodin
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Napětí baterie
7,4 V
Kapacita baterie
2500 mAh
Doba nabíjení baterie
3,5 hodiny
Vzhled
Podsvícení RGB
Ano
Typ produktu
Přenosný reproduktor
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IPX6
Ochranné funkce
Voděodolný
Barva
Černá
Zvuk
RMS výkon
50 W
Frekvenční rozsah
75 - 18000 Hz
Hmotnost a rozměry
Hloubka
142 mm
Šířka
310 mm
Výška
185 mm
Hmotnost
1,9 kg
Možnosti připojení
Počet portů USB typu A
1
Technologie True Wireless Stereo (TWS)
Ano
Frekvenční pásmo Bluetooth
2402 - 2480 GHz
Nabíjecí port USB
Ano
Počet portů USB typu C
1
Wi-Fi
Ne
Vstup AUX
Ano
Bluetooth
Ano
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Verze Bluetooth
5.3
Výkon
Přijímání hovorů
Ano
FM rádio
Ne
Doporučené použití
Univerzální
Obsah balení
Obsah balení
Uživatelský manuál
Dodávané kabely
Napájecí kabel
Bezpečnostní upozornění
Varování
Tento produkt obsahuje baterie, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Zlikvidujte je v souladu s místními předpisy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.33 kg |
| EAN: | 4975769484179 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 225 mm |
| Šířka balení: | 335 mm |
| Délka balení: | 165 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
