JVC RD-E874B Věž Bluetooth 20 W Černá, Stříbrná
Kód: OAVJVCRAP0022
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
3,5 kg
Hloubka
216 mm
Výška
147 mm
Šířka
381 mm
Možnosti připojení
Vstup AUX
Ano
Bluetooth
Ano
USB port
Ano
Počet portů USB
1
Výkon
RMS výkon reproduktorů
20 W
CD přehrávač
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
Barva
Stříbrná
DVD přehrávač
Ne
Ovládání hlasitosti
Otočné
Obrazovka
Vestavěný displej
Ano
Obsah balení
Dálkový ovladač
Ano
Kazetový adaptér
Ne
Multimédia
Podporované formáty zvukových souborů
MP3
MP3 přehrávač
Ano
Přímé přehrávání USB
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek není určen pro použití dětmi bez dozoru dospělé osoby.
Rádio
RDS tuner
Ano
Podporovaná pásma
FM
FM rádio
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotoaparáty a kamery |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.6 kg |
| EAN: | 4975769485336 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 270 mm |
| Šířka balení: | 455 mm |
| Délka balení: | 205 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
