JVC RC-E451B CD přehrávač Přenosný CD přehrávač Černá
Kód: OAVJVCRAP0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ zařízení
Přenosný CD přehrávač
Kazetový přehrávač
Ano
Barva
Černá
MP3 přehrávač
Ano
Příkon
Typ zdroje
DC
Energetické požadavky
AC 100-240V ~ 60/50HzDC 9V UM-1/D x 6 PCS
Spotřeba energie (v pohotovosti)
0,5 W
Hmotnost a rozměry
Výška
140 mm
Hloubka
213 mm
Hmotnost
1,6 kg
Šířka
285 mm
Možnosti připojení
Vstup AUX
Ano
Bluetooth
Ano
Počet portů USB 2.0
1
Výstupy pro sluchátka
1
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
5 - 35 °C
Obrazovka
Typ displeje
LCD
Obsah balení
Množství
1
Rádio
Podporovaná pásma
FM
Pásmo FM
87,5 - 108 MHz
Reproduktory
Počet zabudovaných reproduktorů
2
Vestavěné reproduktory
Ano
RMS výkon
3,2 W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotoaparáty a kamery |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.99 kg |
| EAN: | 4975769025006 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 163 mm |
| Šířka balení: | 320 mm |
| Délka balení: | 235 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
