JVC RC-E444B Rádio přehrávač Černý
Kód: OAVJVCRAP0021
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Anténa
Ano
Kazetový přehrávač
Ano
MP3 přehrávač
Ano
Podporovaná média
CD-R
Typ zařízení
Přenosný CD přehrávač
CD přehrávač
Ano
Otvor na věšák
Ano
Příkon
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Typ zdroje
AC, Baterie
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Hmotnost a rozměry
Šířka
260 mm
Hloubka
239 mm
Výška
129 mm
Možnosti připojení
Bluetooth
Ne
USB port
Ano
Vstup AUX
Ano
Funkce managementu
Dálkový ovladač
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se kontaktu s vodou.
Rádio
Podporovaná pásma
FM
Pásmo FM
87,5 - 108 MHz
Množství předvolených stanic
30
Reproduktory
Počet zabudovaných reproduktorů
2
RMS výkon
2 x 2 W
Vestavěné reproduktory
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotoaparáty a kamery |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.92 kg |
| EAN: | 4975769484063 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 280 mm |
| Šířka balení: | 303 mm |
| Délka balení: | 161 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
