JVC Mini Tower RD-E761
Kód: OAVJVCWIE0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Bluetooth
Ano
Wi-Fi
Ne
Verze Bluetooth
4.2
Vlastnosti
Ovládání hlasitosti
Ano
Barva
Černá
Základní materiál
Dřevo
Příkon
Typ zdroje
AC
Spotřeba elektrické energie
30 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Zvuk
Podporované formáty zvukových souborů
MP3
Zvukový systém
Stereo
RMS výkon
2 x 8 W
Hmotnost a rozměry
Hloubka
218 mm
Výška
120 mm
Hmotnost
3 kg
Šířka
360 mm
Možnosti připojení
Vstup antény
Ano
USB port
Ano
Line-in
Ano
CD přehrávač
Ano
Podporovaná média
CD-RW
Audio výstup
Ano
Obrazovka
Vestavěný displej
Ano
Typ displeje
LCD
Obsah balení
Dálkový ovladač
Ano
Rádio
Podporovaná pásma
FM
Pásmo FM
87,5 - 108 MHz
Typ tuneru
Digitální
Množství předvolených stanic
30
Internetové rádio
Ne
Reproduktory
Vestavěné reproduktory
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotoaparáty a kamery |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.8 kg |
| EAN: | 4975769027444 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 260 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 170 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
