JBL LSR310S - aktivní studiový subwoofer
Kód: NGLJBLGLO0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Třída zesilovače
D
Barva
Černá
Materiál
MDF
Hmotnost a rozměry
Hloubka subwooferu
39,8 cm
Šířka subwooferu
38,1 cm
Hmotnost subwooferu
15,6 kg
Výška subwooferu
44,8 cm
Možnosti připojení
Vstup 6,35 mm
2
XLR vstup
2
XLR out
2
Subwoofer
Maximální SPL
113 dB
RMS výkon subwooferu
200 W
Průměr subwooferu (imperiální)
25,4 cm (10")
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 19.3 kg |
| EAN: | 691991035517 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 528 mm |
| Šířka balení: | 488 mm |
| Délka balení: | 478 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
