JBL IRX112BT - aktivní sloupek reproduktoru
Kód: NGLJBLKOL0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Zvuk
Impedance
10000 ohm
Frekvenční rozsah
53 - 20000 Hz
Citlivost
127 dB
Výkon PMPO
1300 W
Hladina akustického tlaku (max)
127 dB
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
12,4 kg
Výška
618,4 mm
Hloubka
299 mm
Šířka
400 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
321 mm
Hmotnost včetně balení
14,5 kg
Výška balení
650 mm
Šířka balení
422 mm
Možnosti připojení
Bluetooth
Ano
Verze Bluetooth
5.0
Technologie propojení
Bezdrátový
XLR vstup
Ano
Konektor pro mikrofon (line-in)
Ano
Výkon
Barva
Černá
Doporučené použití
Univerzální
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Reproduktory
Průměr reproduktoru
30,5 cm
Typ reproduktoru
2-way
Skříň reproduktoru
Zavřené
Umístění reproduktorů
Montáž na stojánek
Umístění reprosoustavy
Centrum
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 14.92 kg |
| EAN: | 691991033551 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 990 mm |
| Šířka balení: | 425 mm |
| Délka balení: | 325 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
