JBL IRX108BT - aktivní dvoupásmový reproduktorový sloup (PA)
Kód: NGLJBLKOL0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Zabudovaný mikrofon
Ano
Typ reproduktoru
2-way
Vzhled
Typ ovládání
Knoflíky, Otočné
Základní materiál
Polypropylen (PP)
Barva
Černá
Zvuk
Frekvenční rozsah
54 - 20000 Hz
Impedance
10000 ohm
Hladina akustického tlaku (max)
124 dB
Výkon PMPO
1300 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
313 mm
Hmotnost
7,9 kg
Průměr reproduktoru
20,3 cm
Hmotnost včetně balení
9,3 kg
Hloubka balení
276 mm
Výška balení
517 mm
Výška
486 mm
Šířka balení
339 mm
Hloubka
258 mm
Možnosti připojení
Bluetooth
Ano
Verze Bluetooth
5.0
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt, riziko úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.97 kg |
| EAN: | 691991033513 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 285 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 520 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
