JBL IRX ONE - sloupové ozvučení s mixážním pultem
Kód: NGLJBLKOL0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Zvuk
Výkon PMPO
1300 W
Frekvence sluchátek
40 - 20000 Hz
Úprava basů
Ano
Frekvenční rozsah
53 - 20000 Hz
Úprava výšek
Ano
Maximální SPL
115 dB
Upravitelnost ekvalizéru
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
267,5 mm
Hloubka
400 mm
Hmotnost
15,55 kg
Výška
597 mm
Možnosti připojení
Bluetooth
Ano
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
XLR Combo vstupy
2
Hi-Z (6,3 mm) vstup
1
Výstup 6,35 mm
1
Výkon
Barva
Černá
48V fantomové napájení
Ano
Doporučené použití
Univerzální
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Materiál
Materiál
Polypropylen (PP)
Reproduktory
Průměr středobasového reproduktoru
20,3 cm (8")
Počet reproduktorů
7
Počet ovladačů výškových reproduktorů
6
Počet ovladačů hlavních reproduktorů
1
Průměr výškového reproduktoru
5,08 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 28 kg |
| EAN: | 691991039881 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 730 mm |
| Šířka balení: | 525 mm |
| Délka balení: | 405 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
