JBL 308P MKII - aktivní studiový monitor
Kód: NGLJBLGLO0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ zdroje
AC
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 / 60 Hz
Zvuk
Frekvence přechodů
1800 Hz
Odstup signálu od šumu
75 dB
Celkové harmonické zkreslení (THD)
0,2%
Frekvenční rozsah
37 - 24000 Hz
Citlivost
92 dB
Hmotnost a rozměry
Výška
419 mm
Hmotnost
8,1 kg
Šířka
254 mm
Hloubka
308 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Šířka balení
326 mm
Hmotnost včetně balení
9,4 kg
Hloubka balení
372 mm
Výška balení
491 mm
Další charakteristiky
Kombinovaný port XLR/TRS
1
Možnosti připojení
Vstup střídavého napětí
Ano
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Ovládání hlasitosti
Otočné
Základní materiál
MDF
Barva
Černá
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Počet kusů v balení
1 kusů
Stručný návod
Ano
Zesilovač
Zesilovač
Vestavěný
Výstupní výkon zesilovače
56 W
Třída zesilovače
D
Reproduktory
Průměr reproduktoru
20,3 cm
Typ reproduktoru
2-way
Počet mechanik
2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.18 kg |
| EAN: | 691991035715 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 485 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 330 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
