JBL 305P MkII - Dvoupásmový aktivní studiový monitor, 82 W (černý)
Kód: NGLJBLGLO0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Zvuk
RMS výkon
82 W
Odstup signálu od šumu
75 dB
Frekvenční rozsah
43 - 20000 Hz
Frekvence přechodů
1725 Hz
Citlivost
92 dB
Hmotnost a rozměry
Hloubka
231 mm
Výška
298 mm
Šířka
185 mm
Hmotnost
4,73 kg
Další charakteristiky
Ekvalizér
Ano
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
XLR vstup
Ano
Výkon
Doporučené použití
Studio
Barva
Černá
Obsah balení
Stručný návod
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před prováděním jakékoli údržby nebo opravy odpojte výrobek od zdroje napájení.
Zesilovač
Zesilovač
Vestavěný
Reproduktory
Umístění reprosoustavy
Čelní
Typ reproduktoru
2-way
Skříň reproduktoru
S průduchy
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 691991035739 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 312 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 258 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
