JBL 104 Set-BT White - koaxiální monitory s Bluetooth, bílé
Kód: NGLJBLGLO0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Maximální spotřeba energie
80 W
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Vzhled
Základní materiál
ABS (akrylonitril-butadien-styren)
Instalace do racku
Ne
Barva
Bílá
Bezpečnostní spínač
Ano
LED indikátory
Ano
Ovládání hlasitosti
Otočné
Zvuk
Frekvenční rozsah
60 - 20000 Hz
Celkové harmonické zkreslení (THD) výstupu line-out
1%
Line-in vyvážená impedance
8 ohm
Hmotnost a rozměry
Šířka balení
335 mm
Výška
247 mm
Hmotnost včetně balení
205 g
Šířka
153 mm
Hloubka
124 mm
Hmotnost
3,79 kg
Hloubka balení
300 mm
Možnosti připojení
Audio vstup
Bluetooth, 1/8" Aux, RCA, 1/4" TRS balanced
Vstup střídavého napětí
Ano
Audio výstup
1/8" stereo headphone with auto speaker mute
Výstupy pro sluchátka
1
Připojení sluchátek
3,5 mm
Audio vstup (L, R)
1
Linkové vstupy (RCA)
1
Obrazovka
Vestavěný displej
Ne
Obsah balení
Dodávané kabely
AC
Návod na použití
Ano
Reproduktory
Vestavěné reproduktory
Ano
Hlavní reproduktor
Ano
Průměr výškového reproduktoru
1,91 cm (0.75")
Počet mechanik
4
RMS výkon
60 W
Výškový reproduktor
Ano
Počet reproduktorů
2
Průměr subwooferu (imperiální)
11,4 cm (4.5")
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.3 kg |
| EAN: | 691991033711 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 222 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 335 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
