IP videorekordér DAHUA NVR4232-EI
Kód: CIPDAUREJ0261
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Maximální kapacita úložiště
16 TB
Počet podporovaných pevných disků
2
Rozhraní pevného disku
SATA
Příkon
Spotřeba elektrické energie
10 W
Stejnosměrné vstupní napětí
12 V
Stanovený proud
4 A
Hmotnost a rozměry
Šířka balení
433 mm
Výška balení
366 mm
Výška
53 mm
Šířka
375 mm
Hloubka balení
141 mm
Hmotnost včetně balení
2,76 kg
Hloubka
284 mm
Hmotnost
1,51 kg
Možnosti připojení
Počet portů USB 2.0
2
Přenosová rychlost sítě Ethernet
10
Cinch audio výstupy
1
Počet HDMI portů
1
Cinch audio vstupy
1
Výstupní porty VGA (D-Sub)
1
Množství interních SATA portů
2
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Výkon
Média pro přehrávání
H.264+
Podporované formáty zvukových souborů
PCM
Vstupní kanály alarmu
4
Maximální rozlišení
3840 x 2160 px
Kanály video vstupu
32 kanály/kanálů
Výstupní kanály alarmu
2
Multi-screen
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zařízení by měl instalovat kvalifikovaný odborník.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zabezpečení |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.76 kg |
| EAN: | 6923172584304 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 363 mm |
| Šířka balení: | 433 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
| Podporovaná rozlišení: | 3840 × 2160, 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 VGA: 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
