Interkom pro motocykly Sena 50S-10
Kód: AKGNSASBL0039
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Průměr prostředního reproduktoru
4 cm
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Hloubka
56 mm
Výška
27 mm
Hmotnost
64 g
Šířka
102 mm
Výkon
Maximální dosah
8000 m
Profily Bluetooth
A2DP, AVRCP, HFP, HSP
FM rádio
Ano
Počet uživatelů
4 uživatel/ů
Audio kodeky
SBC
Verze Bluetooth
5.0
Režim headsetu
Ano
Provozní rozsah teplot (T-T)
-10 - 55 °C
Redukce šumu
Ano
Baterie
Typ baterie
Lithium-polymerová (LiPo)
Doba hovoru
12 h
Doba nabíjení
2,5 h
Obsah balení
Množství
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| EAN: | 8809629527521 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 133 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 125 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
