Interkom pro motocykly FREEDCONN R1 PLUS E Černá
Kód: AKGFCOSBL0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP65
LED indikátory
Signalizace
Konektor pro mikrofon (line-in)
Ano
Konektor Micro-USB
Ano
Wi-Fi
Ano
Reproduktory
Ano
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Hloubka
30 mm
Šířka
100 mm
Výška
59 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Výkon
Snížení hluku
Ano
FM rádio
Ano
Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu
Ano
Dosah Bluetooth
10 m
Verze Bluetooth
5.0+EDR
Maximální dosah
1000 m
Profily Bluetooth
A2DP, AVRCP, HS/HF10W
Maximální počet spárovaných interkomů
6
Fotoaparát
Maximální snímkovací frekvence záznamu
30 fps
Maximální rozlišení videa
1920 x 1080 px
Formát dekódování
MPEG-4
Nahrávání videa ve smyčce
Ano
Maximální rozlišení fotografie
3264 x 2448 px
Doba nahrávání
240 min
Nahrávání zvuku
Ano
Baterie
Doba nabíjení baterie
4 h
Typ baterie
Lithium-polymerová (LiPo)
Kapacita baterie
1,5 Ah
Doba hovoru
30 h
Výdrž v pohotovostním režimu
12 dny
Obsah balení
Počet mikrofonů v ceně
1
Imbusový klíč
Ano
Dodávané kabely
MicroUSB
Přiložené nálepky
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 5903815492020 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 65 mm |
| Šířka balení: | 150 mm |
| Délka balení: | 115 mm |
| Certifikace: | CE |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
