Interaktivní monitor AG NEOVO AI IFP6504P 4K UHD HDMI IN/OUT
Kód: MONNEOMON0054
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Připojení na síť Ethernet
Ano
Wi-Fi
Ano
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Spotřeba elektrické energie
185 W
Osvědčení
Certifikáty
ISO 9001
Splňuje požadavky Směrnice o odpadních elektrických a elektronických zařízeních (OEEZ)
Ano
Certifikace RoHS
Ano
Vzhled
Barva
Hliník
Hmotnost a rozměry
Hloubka
117,5 mm
Hmotnost
43,3 kg
Možnosti připojení
RS-232C
Ano
Počet HDMI portů
2
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
2
Počet portů USB 3.0
5
Výkon
Poskytovaný operační systém
Android
Podporované operační systémy Windows
Ano
Obrazovka
Úhlopříčka displeje
165,1 cm (65")
Jas displeje
400 cd/m²
Vodorovný pozorovací úhel
178°
Poměr stran
16:9
Odezva
5 ms
Kontrastní poměr (typický)
1200:1
Rozlišení displeje
3840 x 2160 px
LED podsvícení
Ano
Technologie displeje
Direct-LED
Verze operačního systému
Android 13
Svislý porozovací úhel
178°
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo v blízkosti vody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 43.3 kg |
| EAN: | 4710739598469 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 1660 mm |
| Šířka balení: | 1040 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
