Intel Core™ Ultra 9 Desktop 285K 24 cores up to 5.7 GHz - procesor
Kód: PROINTCI90109
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Typ paměti cache procesoru
L3
Včetně chladiče
Ne
Počet vláken procesoru
24
Základní frekvence procesoru
3,7 GHz
Typ procesoru
Intel Core Ultra 9
Počet jader procesoru
24
Krabice
Ano
Výrobce procesoru
Intel
Komponent pro
PC
Vyrovnávací paměť procesoru
36 MB
Takt procesoru při přetaktování
5,7 GHz
Patice procesoru
LGA1851
Vlastnosti
Verze PCI Express slotů
4.0
Oblast trhu
Desktop
Paměť
Frekvence paměti podporované procesorem
6400 MHz
Typy paměti podporované procesorem
DDR5
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Grafika
Integrovaný grafický adaptér
Ano
Model grafického adaptéru na kartě
Intel Graphics
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zabraňte kontaktu s kapalinami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 5032037281928 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 166 mm |
| Šířka balení: | 152 mm |
| Délka balení: | 66 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
