Infrazářič Cronos Carbon P1000 1000W bílý
Kód: AGDCR1GKO0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Electrolux EEG69420W Plně vestavěné 15 jídelních sad C
Skladem
(2 ks)
16 483 Kč bez DPH
19 944 Kč
Vestavná myčka EEC87400W ComfortLift 900 60 cm QuickSelect C
Skladem
(2 ks)
22 574 Kč bez DPH
27 314 Kč
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Model
Infračervený elektrický přímotop
Zdroj tepla
Infračervený
Příkon
Vstupní střídavé napětí
230 V
Vzhled
Vhodné pro
Vnitřní
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Výška
600 mm
Hloubka
23 mm
Hmotnost
6 kg
Šířka
1200 mm
Výkon
Určen pro prostory až do
22 m²
Odnímatelné nohy
Ano
Termostat
Ne
Otočná kolečka
Ano
Topný výkon
1000 W
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Návod na použití
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | F024M |
| Hmotnost: | 7.5 kg |
| EAN: | 5904507662103 |
| pkwiu: | 27.51.26.0 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška: | 1290 mm |
| Šířka: | 690 mm |
| Délka: | 60 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
