Indukční varná deska MPM-30-IM-06
Kód: AGDMPMPGZ0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
230 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Příkon (elektřina)
3800 W
Vzhled
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Typ varné zóny 1
Pravidelný
Průměr zóny ohřevu
18 cm
Umístění přístroje
Vestavěné
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Počet elektrických varných zón
2 zóna/zón
Barva
Černá
Průměr varné zóny 1
180 mm
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Materiál povrchu
Sklo
Větší intenzita varné zóny 1
2000 W
Počet varných zón
2 zóna/zón
Umístění varné zóny 1
Vzadu uprostřed
Umístění varné zóny 2
Vpředu uprostřed
Výkon varné zóny 2
1500 W
Šířka varné desky
52 cm
Výkon varné zóny 1
1500 W
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Materiál mřížky sporáku
Sklo
Typ varné zóny 2
Pravidelný
Průměr varné zóny 2
180 mm
Zvýšení výkonu varné zóny 2
2000 W
Hmotnost a rozměry
Výška
288 mm
Šířka
520 mm
Hloubka
52 mm
Výkon
Počet stupňů výkonu
9
Ergonomie
Typ ovládání
Dotyk
Doba časovače
99 min
Umístění ovládání
Horní přední
Časovač
Ano
Typ časovače
Digitální
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.09 kg |
| EAN: | 5903151003317 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 570 mm |
| Délka balení: | 115 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
