Indukční varná deska AKPO PIA 6802 WHITE - 2 pole
Kód: AGDAKPPGZ0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
230 - 400 V
Příkon (elektřina)
3600 W
Vzhled
Tvar varné zóny 1
Obdélníkový
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Počet elektrických varných zón
2 zóna/zón
Počet varných zón
2 zóna/zón
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Umístění přístroje
Vestavěné
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Šířka
300 mm
Hloubka
570 mm
Výška
59 mm
Výkon
Počet pánví/hrnců použitelných najednou
2
Funkce Boost
Ano
Ergonomie
Indikátor zbytkového tepla
Ano
Funkce Booster
Ano
Udržování tepla
Ano
Dětský zámek
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Automatické vypnutí
Ano
Vestavěný displej
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.94 kg |
| EAN: | 5905555323992 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 110 mm |
| Šířka balení: | 595 mm |
| Délka balení: | 395 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
