IDEAL fritéza bez tuku, dvojitá horizontální 9l, 8 funkcí - včetně sušení potravin
Kód: AGDELDFRY0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Teplota (max)
200 °C
Nastavitelný termostat
Ano
Funkce smažení
Ano
Kapacita
9 l
Funkce uchování teploty
Ne
Doba časovače
60 min
Typ produktu
Horkovzdušná fritéza
Horkuodolný
Ano
Přednastavené programy
Ano
Teplota (min)
80 °C
Počet programů
8
Digitální časovač
Ano
Příkon
Automatické vypnutí
Ne
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Příkon
2000 W
Vzhled
Chlazený úchyt
Ano
Barva
Broušená ocel
Protiskluzové nožky
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Typ konstrukce
Dvojitý
Nepřilnavý povrch
Ano
Úložný prostor pro kabel
Ano
Délka šňůry
0,8 m
Materiál
Kov, Plast, Nerezová ocel
Vyjímatelná miska
Ano
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Odizolovaný plášť
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
7,9 kg
Výška
350 mm
Šířka
435 mm
Hloubka
432 mm
Údaje o balení
Výška balení
350 mm
Šířka balení
435 mm
Hloubka balení
432 mm
Hmotnost včetně balení
8,3 kg
Technické údaje
Pohodlné držadlo
Ano
Další charakteristiky
Záruční doba
2 rok/roky
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Indikátory
Vestavěný displej
Ano
Kontrolka
Ano
Typ displeje
LED
Indikace teplotní připravenosti
Ano
Logistická data
Počet kusů v balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.38 kg |
| EAN: | 5908277389468 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 435 mm |
| Šířka balení: | 365 mm |
| Délka balení: | 365 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
