Hřebíkovačka / sešívačka DeWALT DCN660NT-XJ
Kód: NAKDEWGWS0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Hřebíkovací/sponkovací pistole
Typ motoru
Bezkartáčový motor
Nastavení hloubky bez nástroje
Ano
Barva
Žlutá
Provozní rozsah teplot (T-T)
-20 - 50 °C
Úhel zásobníku
20°
Kapacita zásobníku
110 ks.
Disk
Mechanický
Odstranění zablokování bez nástroje
Ano
Příkon
Napětí baterie
18 V
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Výška
305 mm
Šířka
95 mm
Délka
310 mm
Hmotnost
2,65 kg
Výkon
Minimální délka hřebíku
3,2 cm
Energie příklepu
48 J
Sponky kalibr
16
Upravitelná hloubka
Ano
Maximální délka hřebíku
6,3 cm
Maximální tloušťka hřebíku
1,6 mm
Rychlost zatloukání nehtů
Až 4 ks za sekundu (sekvenční režim)
Obsah balení
Včetně baterie
Ne
Nabíječka
Ne
Pouzdro na přenášení
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.84 kg |
| EAN: | 5035048631652 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 310 mm |
| Šířka balení: | 440 mm |
| Délka balení: | 310 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
