Hřebíkovačka 18V DCN930N-XJ DEWALT
Kód: NAKDEWGWS0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Hřebíkovací/sponkovací pistole
Typ zásobníku
Rovný zásobník
Barva
Černá
Příkon
Napětí baterie
18 V
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Délka
353 mm
Šířka
142 mm
Hmotnost
3,92 kg
Výška
335 mm
Výkon
Kapacita zásobníku
55
Maximální délka svorky
9 cm
Minimální délka svorky
5 cm
Obsah balení
Včetně baterie
Ne
Nabíječka
Ne
Pouzdro na přenášení
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.69 kg |
| EAN: | 5902013967927 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 378 mm |
| Šířka balení: | 385 mm |
| Délka balení: | 152 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
