HPE LTO-8 Ultrium 30TB RW Data Cartridge 1,26 cm
Kód: STSHPNSTR0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Délka pásky
960 m
Velikost pásky
1,26 cm
Tloušťka pásky
5,6 µm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Další charakteristiky
Koercivní síla
2,300 Oe
Technologie zápisu
LTO-8 Ultrium
Rychlost čtení
700 MB/s
Formát médií
Re-writable
Základní fólie
Barium Ferrite
Šířka pásky
1,26 cm
Výkon
Hustota záznamu
525 kbit/palec
Typ média
LTO
Počet drah
6656
Kapacita po komprimaci
30 TB
Životnost pásky
30 rok/roky
Barva
Zelená
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 190017219097 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 115 mm |
| Šířka balení: | 110 mm |
| Délka balení: | 25 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
