HP Webkamera 620 FHD
Kód: PERHP-KAM0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Délka kabelu
1,5 m
Zabudovaný mikrofon
Ano
Barva
Černá
Způsob uchycení
Klip
Zabudovaný blesk
Ne
Potlačení šumu
Ano
Rozhraní
USB
Úhel rotace
360°
Otočitelnost o 360°
Ano
Úhel náklonu
0 - 90°
Integrovaný kabel USB
Ano
USB konektor
USB Typ-A
Hmotnost a rozměry
Šířka
95 mm
Hloubka
65,5 mm
Hmotnost
181 g
Výška
55,5 mm
Údaje o balení
Šířka balení
124 mm
Hloubka balení
106 mm
Hmotnost včetně balení
259 g
Výška balení
63 mm
Výkon
Podporované operační systémy Windows
Windows 10
Maximální rozlišení videa
1920 x 1080 px
Maximální snímkovací frekvence záznamu
60 fps
HP segment
Domácí
Zobrazovací formát
1080p
Typ HD kamery
Full HD
Digitální zoom
5x
Počet megapixelů
4 MP
Sledování obličeje
Ne
Diagonální zorné pole
92°
Zoom
Ano
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Ochranný kryt
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 196786757648 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 65 mm |
| Délka balení: | 105 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
