HP ONESHRED 12CC 23L skartovačka Na malé částice
Kód: BIUHP-NIS0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Zpětný chod
Ano
Úroveň zabezpečení (papír)
P-4
Podavač papíru
Manuální
Automatické ovládání zapnutí/vypnutí
Ano
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Typ skartace
Na malé částice
Hlučnost
65 dB
Celkový objem přihrádek
23 l
Barva
Světle šedá
Otočná kolečka
Ne
Hmotnost a rozměry
Šířka
345 mm
Hmotnost
5,9 kg
Hloubka
235 mm
Výška
485 mm
Výkon
Skartace papíru se svorkou
Ano
Skartace kancelářských dokumentů
Ano
Rozměr skartace
4 x 35 mm
Skartace CD
Ne
Kapacita skartovače
12 listy
Skartace kreditních karet
Ano
Skartace papíru
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelář |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.17 kg |
| EAN: | 4030152028023 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 345 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
