HP 59A Černá originální tonerová kazeta LaserJet
Kód: TONHP-HHP0317
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
OEM kód
CF259A
Výtěžnost černého toneru
3000 str.
Model
Originální
HP segment
Firemní, Enterprise
Typ inkoustové kartridže
Standardní výtěžnost
Počet kusů v balení
1 kusů
Kompatibilita značky
HP
Tiskové barvy
Černá
Počet černých cartridgí
1
Hmotnost a rozměry
Výška balení
198 mm
Hmotnost
720 g
Šířka balení
362 mm
Hmotnost včetně balení
1,07 kg
Hloubka balení
102 mm
Výška
198 mm
Šířka
362 mm
Hloubka
102 mm
Další charakteristiky
Tisková technologie
Laserový tisk
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
20 - 80%
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
10 - 90%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 40 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
10 - 32,5 °C
Logistická data
Hmotnost palety
133 kg
Počet krabic na paletě
105 kusů
Délka palety
74 cm
Výška palety
110 cm
Šířka palety
113,9 cm
Počet kartonů na vrstvu
21 kusů
Počet na paletě
105 kusů
Počet vrstev na paletě
5 kusů
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí
Varování
Nevdechujte prach z toneru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.99 kg |
| EAN: | 192018046771 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 365 mm |
| Délka balení: | 105 mm |
| Kompatibilita: | Tonerové kazety HP 59 jsou kompatibilní se zařízeními: HP LaserJet Pro M304, M404, M428HP LaserJet Pro M304, M404, M428 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
