HP 26A Černá originální tonerová kazeta LaserJet
Kód: EXPHP-THP0481
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
HP segment
Firemní, Enterprise
Model
Originální
Typ inkoustové kartridže
Vysoká (XL) výtěžnost
Počet kusů v balení
1 kusů
Výtěžnost černého toneru
3100 str.
Kompatibilita značky
HP
OEM kód
CF226A
Tiskové barvy
Černá
Hmotnost a rozměry
Šířka balení
362 mm
Šířka
362 mm
Výška balení
198 mm
Hmotnost
1 kg
Hloubka balení
102 mm
Hmotnost včetně balení
1 kg
Typ balení
Krabice
Výška
198 mm
Hloubka
102 mm
Další charakteristiky
Tisková technologie
Laserový tisk
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
20 - 80%
Provozní rozsah teplot (T-T)
10 - 32,5 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
10 - 90%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 40 °C
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí
Varování
Nevdechujte prach z toneru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.003 kg |
| EAN: | 889296154761 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 105 mm |
| Délka balení: | 200 mm |
| Kompatibilita: | Tonerové kazety HP 26 jsou kompatibilní se zařízeními: HP LaserJet Pro M402, M426 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
