HOBLÍK 750W FME630K STANLEY
Kód: NELSTLSTR0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Plánovaná šířka (max)
8,2 cm
Hloubka hoblování (max.)
2 mm
Příkon
750 W
Maximální otáčky
16500 ot/min
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,96 kg
Délka šňůry
4 m
Šířka
290 mm
Technické údaje
Barva
Černá
Snadné uchopení
Ano
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ano
Včetně tašky
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.16 kg |
| EAN: | 5035048363584 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 340 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 230 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
