Heinrich's HKB 4188 W Volně stojící mini lednička bílá
Kód: AGDHNCLOW0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ ovládání trouby
Otočné
Ruční odmrazování
Ano
Nastavitelné nohy
Ano
Typ produktu
Lednička
Barva
Bílá
Příkon
Frekvence pohybové interpolace
50 - 60 Hz
Vstupní napětí
220-240 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
445 mm
Délka
468 mm
Výška
500 mm
Hmotnost
15,5 kg
Ergonomie
Třída energetické účinnosti
E
Roční spotřeba energie
80 kWh
Hlučnost
39 dB
Chladnička
Čistá kapacita chladničky
45 l
Oboustranné dveře chladničky
2
Počet roštů
1 police/polic
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek není vhodný pro venkovní použití nebo vystavení extrémním povětrnostním podmínkám.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 4260707281904 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 465 mm |
| Šířka balení: | 530 mm |
| Délka balení: | 485 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
