HEINRICH"S HKB 4188 SW Lednice černá
Kód: AGDHNCLOW0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ ovládání trouby
Otočné
Nastavitelné nohy
Ano
Ruční odmrazování
Ano
Typ produktu
Lednička
Barva
Černá
Příkon
Vstupní napětí
220-240 V
Frekvence pohybové interpolace
50 Hz
Hmotnost a rozměry
Šířka
445 mm
Délka
468 mm
Výška
155 mm
Hmotnost
17,3 kg
Ergonomie
Roční spotřeba energie
80 kWh
Třída energetické účinnosti
E
Hlučnost
39 dB
Chladnička
Provozní teplota
0-8℃
Oboustranné dveře
Ano
Počet roštů
1 police/polic
Oboustranné dveře chladničky
2
Čistá kapacita chladničky
45 l
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek není vhodný pro venkovní použití nebo vystavení extrémním povětrnostním podmínkám.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.8 kg |
| EAN: | 4260707286749 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 480 mm |
| Šířka balení: | 460 mm |
| Délka balení: | 435 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
