HECO VICTA ELITE 202 reproduktor BÍLÁ (2 BALENÍ)
Kód: GKSHCOGLO0018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Zvuk
Frekvenční rozsah
35 - 40000 Hz
Impedance
8 ohm
Výkon PMPO
120 W
Citlivost
89 dB
RMS výkon
65 W
Hmotnost a rozměry
Hloubka
225 mm
Výška
292 mm
Šířka
175 mm
Další charakteristiky
Ekvalizér
Ne
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Uvazovací sloupek
Ano
Výkon
Barva
Černá
Bass reflex
Ano
Doporučené použití
Jednotka sady reproduktorů
Základní materiál
MDF
Zesilovač
Doporučený výkon zesilovače (min)
20 W
Doporučený výkon zesilovače (max)
120 W
Reproduktory
Počet mechanik
2
Umístění reproduktorů
Podlaha
Průměr výškového reproduktoru
2,5 cm
Počet ovladačů hlavních reproduktorů
1
Počet ovladačů výškových reproduktorů
1
Typ reproduktoru
2-way
Výškový reproduktor
Ano
Skříň reproduktoru
Odraz
Hlavní reproduktor
Ano
Průměr středobasového reproduktoru
12 cm
Typ magnetu
Ferit
Zvukové výstupní kanály
2.0 kanály/kanálů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.77 kg |
| EAN: | 4029678458018 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 351 mm |
| Šířka balení: | 545 mm |
| Délka balení: | 230 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
