Havit StarBlaze-1 - herní myš (černobílá)
Kód: GAMHAVMYS0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Kapacita baterie
400 mAh
Vzhled
Materiál
ABS (akrylonitril-butadien-styren)
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
43 mm
Hmotnost
63 g
Hloubka
119 mm
Šířka
67 mm
Myš
Účel
Hraní
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Typ tlačítek
Stisknutelná tlačítka
Frekvenční pásmo
2.4 GHz
Rozlišení pohybu
26000 DPI
Počet tlačítek
6
Odolnost tlačítka (v milionech kliknutí)
80
Typ závitnice
Kola
Verze Bluetooth
5.0
Ergonomie
Dosah bezdrátového spojení
10 m
Délka kabelu
1,5 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 6939119070441 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 110 mm |
| Šířka balení: | 240 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
