Havit KB902L - herní klávesnice
Kód: GAMHAVKLA0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Životnost kláves
50 mil. znaků
Odnímatelný kabel
Ano
Příkon
Typ zdroje
USB
Vzhled
Barva
Černá
Podsvícení
Ano
Typ podsvětlení
RGB LED
Počet kláves na klávesnici
88
Klávesnice
Rozhraní zařízení
USB
Numerické klávesy
Ne
Technologie propojení
Kabel
Spínače klávesnice
Mechanický spínač
Doporučené použití
Hraní
Hmotnost a rozměry
Hmotnost klávesnice
990 g
Délka kabelu
1,8 m
Rozměry klávesnice (š x h x v)
368 x 144 x 45 mm
Další charakteristiky
Počet kusů v balení
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Ochrana proti mechanickému přetížení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 6939119026349 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 55 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
