Guide Sensmart E1+ termální kamera Vanadium Oxide Uncooled Focal Plane Arrays Černá 120 x 90 px Vestavěný displej LCD
Kód: URPGUEKTE0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Wi-Fi
Ano
Použitelná karta o maximální kapacitě
16 GB
Vzhled
Úhlopříčka displeje
6,1 cm (2.4")
Odolný proti kapkám vody
200 cm
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP54
Vestavěný displej
Ano
Základní materiál
Kov
Typ displeje
LCD
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Hloubka
62 mm
Výška
76 mm
Šířka
194 mm
Hmotnost
350 g
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
USB port
Ano
Konektor USB
USB typu C
Výkon
Frekvence obrazu
25 Hz
Tepelná citlivost (NETD)
60 mK
Vestavěný hledáček
Ano
Vertikální zorné pole
38°
Přesnost
2 °C
Infračervené spektrální pásmo
7,5 - 14 µm
Vnitřní kapacita pro ukládání
16 GB
Maximální rozlišení
240 x 180 px
Rozsah měření teploty
-20 - 550 °C
Typ senzoru (teplotní modul)
Vanadium Oxide Uncooled Focal Plane Arrays
Horizontální zorné pole
50°
Vestavěné laserové ukazovátko
Ano
Tepelná snímková frekvence
25 Hz
Baterie
Výdrž baterie (max.)
8 h
Obsah balení
Nabíječka baterie
Ano
Poutko na zápěstí v balení
Ano
Návod na použití
Ano
Dodávané kabely
USB typ A na USB typ C
Objektiv
Rozlišení senzoru (termální modul)
120 x 90 px
Pevná ohnisková vzdálenost
2,28 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.864 kg |
| EAN: | 6970883551798 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 99 mm |
| Šířka balení: | 243 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
