Green Cell INV21 zdroj/transformátor Auto 6000 W Černá
Kód: ZSAGCEPRZ0018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Výstupní napětí
230 V
Efektivita
85%
Oddělitelné napájecí konektory
Ano
Proud
DC-to-AC
Pokoj
Auto
Počet portů USB
2
USB Power Delivery
Ano
Výstupní frekvence
50 Hz
Výstupní výkon
6000 W
Typ napájení
Auto
Prvky ochrany napájení
Přepětí a náběh
Účel
Měnič do auta
Vstupní napětí
24 V
Vzhled
Vestavěný ventilátor
Ano
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Hmotnost a rozměry
Výška
93 mm
Hloubka
410 mm
Hmotnost
6,2 kg
Šířka
209 mm
Obsah balení
Dodávané kabely
DC
Počet kusů v balení
1 kusů
Stručný návod k instalaci
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zabraňte kontaktu s očima a kůží; v případě zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automotiv |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.885 kg |
| EAN: | 5903317228370 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 150 mm |
| Šířka balení: | 450 mm |
| Délka balení: | 255 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
