Green Cell Habu EVGC01 Mobilní nabíječka EV pro elektromobily 11 kW 7 m Type 2 CEE Wallbox Černá
Kód: LPEGCELAM0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bluetooth
Ano
Připojovací zástrčka vozidla
Type 2
Vyhrazená aplikace
GC App
Typ zdroje
AC
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP55
GSM modul
Ano
Příkon
Počet frází
1
Jednofázové výstupní napětí podporované
400 V
Maximální pracovní proud na fázi
16 A
Maximální pracovní proud (jedna fáze)
11 kW
Vzhled
Barva kabelu
Černá
Integrovaný nabíjecí kabel
Ano
Vestavěný displej
Ano
Technologie displeje
LCD
Barva opláštění
Černá
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
3,15 kg
Délka dobíjecího kabelu
7 m
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-25 - 55 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automotiv |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| EAN: | 5904326370326 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 145 mm |
| Šířka balení: | 320 mm |
| Délka balení: | 370 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
