Grafická karta SPARKLE Intel Arc PRO B60 PASSIVE 24 GB
Kód: VGASPAINT0026
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Rodina grafického procesoru
Intel
Takt procesoru
2400 MHz
Typ
Intel Arc
CUDA
Ne
Obvody Ray Accelerator
20
Maximální počet displejů na videokartu
4
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Spotřeba elektrické energie
200 W
Vzhled
Typ chlazení
Pasivní
Barva
Černá
Počet zásuvek
2
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,05 kg
Hloubka
120 mm
Výška
42 mm
Délka
289 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Rozhraní
PCI Express x8 5.0
Počet připojení DisplayPorts
4
Verze DisplayPortu
2.1
Paměť
Šířka pásma paměti (max)
456 GB/s
Paměťová sběrnice
192 bit
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Paměť grafické karty
24 GB
Výkon
Motory Intel® Xe Matrix Extensions (Intel® XMX)
160
Xe jádra
20
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.46 kg |
| EAN: | 4711342291150 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 190 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
