Grafická karta PowerColor Figh. AXRX 6500XT 4GBD6-DHV3
Kód: VGAPOCATI0304
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Takt procesoru
2610 MHz
Proudové procesory
1024
Rychlost přetaktování procesoru
2815 MHz
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Typ
Radeon RX 6500 XT
Rodina grafického procesoru
AMD
Příkon
Minimální systémové napájení
400 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 6-pin
Vzhled
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Počet slotů
2
Hmotnost a rozměry
Hloubka
111 mm
Délka
181 mm
Výška
36 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Verze HDMI
2.1
Počet HDMI portů
1
Počet připojení DisplayPorts
1
Verze DisplayPortu
1.4
Rozhraní
PCI Express 4.0
Paměť
Rychlost přenosu dat
18 Gbit/s
Paměť grafické karty
4 GB
Paměťová sběrnice
64 bit
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Výkon
Verze OpenGL
4.6
Verze DirectX
12.0
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 4713436175841 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 194 mm |
| Šířka balení: | 295 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
