Grafická karta PNY NVIDIA RTX 4500 Ada Generation, 24 GB GDDR6 ECC 192-bit, CIe 4.0 x16 , Dual Slot, 4x DP 1.4a, ATX - ATX bracket, 1x 16-pin power supply cable, small box
Kód: KGKPNYNVD0059
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Typ
4500 Ada
Příkon
Spotřeba elektrické energie
210 W
Vzhled
Formát
Full Height
Výška držáku
ATX bracket
Typ chlazení
Aktivní
Počet slotů
2
Přídavný napájecí konektor
1x CEM5 16-pin CPU
Hmotnost a rozměry
Šířka
266,7 mm
Výška
111,7 mm
Údaje o balení
Typ balení
Small box
Další charakteristiky
Výrobce
PNY
Komponent pro
Server/pracovní stanice
Možnosti připojení
Rozhraní
PCI Express 4.0
Počet připojení DisplayPorts
4
Verze DisplayPortu
1.4a
Paměť
Paměť grafické karty
24 GB
Typ paměti grafické karty
GDDR6 (ECC)
Šířka pásma paměti (max)
432 GB/s
Paměťová sběrnice
192 bit
Výkon
Verze shader modelu
6.0
Verze DirectX
12.0
Připraveno na virtuální realitu
Ano
Dvojité DVI
Ne
Verze OpenGL
4.6
Integrovaný TV tuner
Ne
Obsah balení
Dodávané kabely
16kolíkový napájecí kabel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.285 kg |
| EAN: | 3536403396480 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
