Grafická karta PNY NVIDIA RTX 4500 Ada Generation, 24 GB GDDR6 ECC 192-bit, CIe 4.0 x16 , Dual Slot, 4x DP 1.4a, ATX - ATX bracket, 1x 16-pin power supply cable, 1x DisplayPort to HDMI 2.0, retail
Kód: KGKPNYNVD0060
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Typ
4500 Ada
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Příkon
Spotřeba elektrické energie
210 W
Vzhled
Počet slotů
2
Formát
Full Height
Typ chlazení
Aktivní
Výška držáku
ATX bracket
Přídavný napájecí konektor
1x CEM5 16-pin CPU
Hmotnost a rozměry
Šířka
266,7 mm
Výška
111,7 mm
Údaje o balení
Typ balení
Retail
Další charakteristiky
Výrobce
PNY
Komponent pro
Server/pracovní stanice
Možnosti připojení
Verze DisplayPortu
1.4a
Počet připojení DisplayPorts
4
Rozhraní
PCI Express 4.0
Paměť
Šířka pásma paměti (max)
432 GB/s
Typ paměti grafické karty
GDDR6 (ECC)
Paměťová sběrnice
192 bit
Paměť grafické karty
24 GB
Výkon
Integrovaný TV tuner
Ne
Připraveno na virtuální realitu
Ano
Dvojité DVI
Ne
Verze shader modelu
6.0
Verze OpenGL
4.6
Verze DirectX
12.0
Obsah balení
Dodávané kabely
DisplayPort na HDMI 2.0
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 3536403397227 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
